Skip to main content

Jesteśmy zespołem EUGENIE

Dekoracje okien i stylowe designerskie  tekstylia domowe to nasza pasja, wiemy o nich wszystko. W każdy nasz projekt inwestujemy całe nasze doświadczenie i umiejętności. Nasze zrealizowane projekty można obejrzeć w dziale

Cenimy kreatywność i czerpiemy przyjemność z realizacji niebanalnych pomysłów, dlatego aktywnie współpracujemy zarówno z prywatnymi projektantami i architektami wnętrz, jak i z pracowniami projektowymi. Nie tylko oferujemy współpracę projektantom, stajemy się z nimi jednym zespołem, aby razem pracować i wspólnie zarabiać.

Zapraszamy do współpracy biura projektowe, projektantów wnętrz oraz architektów, którym zależy na doskonałym efekcie swoich projektów. Jesteśmy zdeterminowani do długoterminowej i owocnej współpracy, dlatego przygotowaliśmy specjalne rabaty dla kreatywnych i kreatywnych specjalistów w swojej dziedzinie.

Jaka jest nasza oferta?

Jeśli jesteś projektantem wnętrz, dekoratorem lub architektem, EUGENIE oferuje program współpracy, który sprawi, że Twoja praca będzie wygodniejsza i bardziej owocna.

Oferujemy

  1. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyposażeniu wnętrz - w naszej pracowni dobierzemy i stworzymy najlepsze rozwiązania do salonu, kuchni, sypialni czy łazienek;
  2. Atrakcyjny elastyczny system zniżek i bonusów dla Ciebie i Twoich klientów;
  3. Fachowa pomoc naszych specjalistów;
  4. Terminowe udzielanie informacji o projektach. Zawsze uzyskasz fachową poradę we wszystkich sprawach leżących w naszych kompetencjach;
  5. W porę i bezpieczna dostawa zamówień pod drzwi klienta we wszystkich regionach kraju.

Tak naprawdę Ty dalej wykonujesz swoją pracę, ale robienie jej staje się łatwiejsze, bo nie musisz już szukać kontrahentów, a atrakcyjne ceny i oferty bonusowe sprawią, że nasza współpraca będzie nie tylko przyjemna, ale również korzystna dla obu stron.

Zainteresowany szczegółami?

Skontaktuj się z nami - wystarczy zadzwonić pod numery wskazane niżej lub zostawić nam wiadomość na stronie lub emaile - a my złożymy Ci taką ofertę, której nie będziesz mógł odrzucić.